Tým naší společnosti pomáhá klientům s návrhy a projekty interiérového a exteriérového osvětlení při rekonstrukcích či
stavbách bytů, rodinných domů, kanceláří nebo komerčních prostor. Navštivte nás s půdorysem projektu nebo nám ho
zašlete na info@elektroradce.cz a my Vám vypracujeme návrh osvětlení na míru.

Projekty a návrhy osvětlení

Víme, že výběr vhodného osvětlení není často nejlehčí záležitostí. Proto se snažíme našim klientům tuto úlohu co nejvíce ulehčit. Poskytujeme široké poradenství s výběrem vhodných světelných zdrojů ale také s možností využití stmívání a chytrých instalací.

Tým společnosti ElektroRadce.cz má ve svém kolektivu odborníky na interiérové a exteriérové osvětlení, kteří Vám jsou schopni připravit návrh osvětlení, navštívit Váš objekt a pomoci s výběrem svítidel tak, aby byla účelová, designováa splňovala Vaše cenové představy.

Světlo je jedním z nejvýznamnějších prvků v interiéru. Pomocí světla můžete v interiéru vytvářet atmosféru a
příjemnou náladu. Z těchto důvodů je velmi důležité, návrh osvětlení nepodcenit, a naopak mu věnovat nadstandardní péči. Navrhujeme osvětlení pro byty, domy, kanceláře, restaurace nebo průmyslové objekty a veřejné osvětlení. Na základě poptávky, Vám připravíme nabídku osvětlení a návrh šitý na míru přímo pro Vás.

U komerčních prostor je třeba dbát na světelné normy
ČSN EN 12464-1 a splnit požadované hodnoty u několika světelných veličin jako je například osvětlenost, rovnoměrnost osvětlení nebo index oslnění. V tomto případě Vám naši proškolení odborníci připraví výpočet osvětlení ve kterém stanový potřebný počet vhodných svítidel rozmístěných v prostoru tak, aby splňoval veškerépožadavky.

Navštivte naše světelné studio,

nebo nám zašlete Váš projekt na email: info@elektroradce.cz .
Těšíme se na případnou spolupráci.