Pro naše klienty poskytujeme komplexní, kvalitní a přesto dostupné služby v oblasti osvětlení a elektro
od návrhu po realizaci. Zaměřujeme se především na projekci, prodej a montáž osvětlení.
Klademe důraz na kvalitu, spolehlivost a technické provedení.

Naše služby

Našim klientům pomáháme s poradenstvím při výběru vhodných svítidel, světelných zdrojů a řízení osvětlení. V prostorách našeho světelného studia si můžete přijít vyzkoušet a porovnat jednotlivá svítidla a správně se rozhodnout.

Tým naší společnosti pomáhá klientům s návrhy a projekty interiérového a exteriérového osvětlení při rekonstrukcích či stavbách bytů, rodinných domů, kanceláří nebo komerčních prostor. Navštivte nás s půdorysem projektu nebo nám ho zašlete na info@elektroradce.cz a my Vám vypracujeme návrh osvětlení na míru.

V případě že potřebujete pro svůj projekt výpočet osvětlení nebo protokol o měření umělého osvětlení, nás neváhejte kontaktovat. Jsme vyškoleni a schopni poskytnout výpočty osvětlení k většině námi nabízených svítidel.

Našim zákazníkům nabízíme profesionální instalaci námi dodaných svítidel a příslušenství. Naši technici znají náš sortiment a umí s ním pracovat, což Vám zaručí perfektní výsledek a spokojenost. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Nabízíme prodej maloobchodním zákazníkům, elektromontážním firmám a zajištujeme dodávku zboží do velkoobchodů. V případě spolupráce v odběrech našich produktů poskytujeme na základě společné dohody výhodné ceny.

Disponujeme světelným studiem kde máte možnost vidět na vlastní oči množství námi nabízených svítidel. Nejprodávanější typy svítidel jsou skladem a máte možnost si je ihned zakoupit.