Realizované zakázky

LED osvětlení

Osvětlení skladu velkoobchodu potravin Kubík a.s. v Pardubicích

V rámci výstavby nové skladovací haly velkoobchodu potravin Kubík a.s. bylo už od samotného počátku uvažováno s instalací LED svítidel. K realizaci byla vybrána průmyslová svítidla LHBL o výkonu 100W a barvou chromatičnosti 6000K, která svým 45° úhlem svítivosti a správně zvoleným počtem svítidel, dosáhla požadované intenzity osvětlení 250lx

LED osvětlení

Rekonstrukce osvětlení výrobní haly společnosti SIAG s.r.o.

Chrudimská Společnost SIAG s.r.o., která se specializuje na výrobu tubusů pro větrné elektrárny, se rozhodla v roce 2014 pro inovaci osvětlení. Dvacet kusů původních metalhalogenových svítidel o výkonu 500W bylo nahrazeno LED průmyslovými svítidly LHBL o výkonu 200W. Tato svítidla svým 90° úhlem svítivosti a chromatičností 6000K dosahuje oproti původním svítidlům o 50% lepší svítivosti a šetří 60% el. energie.

LED osvětlení

Osvětlení prodejny stavebnin Raab Karcher v Písku

Další provozovnou pro inovaci osvětlení firmy Raab Karcher se pro tentokrát stala prodejna v Písku. Stejně jako na předchozích zrealizovaných provozovnách šlo především o úspory el. energie, které jsme dosáhli díky náhradě klasických zářivkových těles se zářivkami o výkonu 2x58W za moderní LED panely LP-60W o rozměrech 300*1200mm.

LED osvětlení

Rekonstrukce osvětlení prodejny stavebnin Raab Karcher v Liberci

Společnost Raab Karcher zabývající se prodejem stavebního materiálu se rozhodla pro inovaci osvětlení na další ze své sítě prodejen. Prodejnou pro další realizaci se tentokrát stala prodejna v Liberci. Hlavním cílem byla úspora el. energie, které jsme dosáhli díky náhradě klasických zářivkových těles se zářivkami o výkonu 2x36W a 2x58W za moderní LED panely LP-36W a LP-60W o rozměrech 300*1200mm. Tyto panely nejen šetří společnosti velké množství energie ale i oproti klasickým zářivkám mají o 30% lepší svítivost.

LED osvětlení

Venkovní osvětlení firmy Elektro Comp s.r.o.

V rámci rozsáhlé rekonstrukce areálu firmy Elektro Comp s.r.o. se sídlem v Královéhradeckém kraji, došlo i na výstavbu nových sloupů veřejného osvětlení. Sloupy byly osazeny 20 kusy LED svítidly DIAMOND 60W a 8 kusy DIAMOND 120W. Teplota chromatičnosti 6000K. Tato svítidla se vyznačují vysokou svítivostí, dlouhou životností a hlavně velmi nízkou spotřebou el. energie.

LED osvětlení

Rekonstrukce osvětlení firmy Atech Bohemia a.s.

Rekonstrukce osvětlení výrobní haly a kancelářských prostor firmy Atech Bohemia a.s. v Lázních Bohdaneč. Výrobní a kancelářské prostory byly původně nasvíceny zářivkovými tělesy s klasickými zářivkami 150cm o výkonu 58W a 120cm o výkonu 36W. Tyto zářivky byly nahrazeny LEDeyeTUBE 150cm 30W a LEDeyeTUBE 120cm 20W. Tato výměna zajistila firmě nejen značnou úsporu el. energie ale min. o 30% lepší svítivost.

LED osvětlení

Osvětlení prodejny stavebnin Raab Karcher v Hradci Králové

Společnost Raab Karcher specializující se na prodej stavebního materiálu se rozhodla pro inovaci osvětlení na jedné ze svých prodejen. Zkušební prodejnou pro realizaci se stala prodejna v Hradci Králové. Cílem bylo nahradit klasická zářivková tělesa se zářivkami o výkonu 4x18W moderními a hlavně úspornými LED panely LP-36W a LP-60W o rozměrech 625*625mm. Tyto panely šetří společnosti oproti klasickým zářivkám velké množství elektrické energie a v neposlední řadě díky svému designu a elegantnosti dobře vypadají.

LED osvětlení

Osvětlení prodejny Auto Hybeš s.r.o.

Prodejna Auto Hybeš s.r.o., která se specializuje na prodej nových vozů Škoda, náhradních dílů a příslušenství až po karosářské a lakýrnické práce přešla taktéž na moderní a úsporné LED osvětlení. Prodejna doposud svítila klasickými zářivkami s příkonem 2x 58W. Veškeré zářivky byly nahrazeny LED panely o výkonu 36W v provedení Studená bílá a Neutrální bílá o rozměrech 60 * 60 cm. Tyto LED panely jsou charakteristické svou nízkou spotřebou, vysokou svítivostí a dlouhou životností.

LED osvětlení

Osvětlení lékárny Kosma a Damian LED panely

Pardubická lékárna Kosma a Damian se rozhodla pro inovaci osvětlení své provozovny. Klasická podhledová tělesa se zářivkami o výkonu 2x26W byla nahrazena  moderními LED panely LP-36W o rozměrech 600*600mm. Tyto panely nejen šetří velké množství elektrické energie, ale také skvěle vypadají. Pro montáž byl využit klasický kazetový podhled s viditelným systémem nosných profilů M600. Dále byla použita podhledová svítidla LD-1011-15W.

LED osvětlení

Osvětlení kanceláří JHV—ENGINEERING s.r.o. LED panely

Nově zrekonstruovaný hotel Jezerka, který se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady se nás rozhodl oslovit pro provedení instalace LED dekorativního osvětlení pomocí LED pásků. Na realizaci bylo použito cca 300 metrů voděodolného RGB LED pásku o výkonu 14,4W/m. LED pásky jsou ovládány dálkovými ovladači prakticky z jakéhokoliv místa hotelu.

LED osvětlení

Dekorativní osvětlení - Hotel Jezerka

Nově zrekonstruovaný hotel Jezerka, který se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady se nás rozhodl oslovit pro provedení instalace LED dekorativního osvětlení pomocí LED pásků. Na realizaci bylo použito cca 300 metrů voděodolného RGB LED pásku o výkonu 14,4W/m. LED pásky jsou ovládány dálkovými ovladači prakticky z jakéhokoliv místa hotelu.

LED osvětlení

Osvětlení prodejny Aigos s.r.o. LED panely a budovy pomocí LED reflektorů

Prodejna Aigos s.r.o která se specializuje na kompletním prodej dřevin pro truhláře přešla na moderní a úsporné LED   osvětlení. Prodejna dosud používala klasické zářivky s příkonem 2x 58W. Veškeré zářivky byly nahrazeny LED panely o výkonu 39W a v provedení Studená bílá 30 * 120 cm. Tyto LED panely jsou charakteristické svou nízkou spotřebou, vysokou svítivostí, dlouhou životností a rychlou návratností nákladů na realizaci.

LED osvětlení

Osvětlení kanceláří JHV—ENGINEERING s.r.o. LED panely

Společnost JHV - ENGINEERING s.r.o., která se specializuje na vývoj a výrobu jednoúčelových strojů, se rozhodla pro inovaci osvětlení. Klasická zářivková tělesa se zářivkami o výkonu 4x18W byla nahrazena moderními LED panely LP-36W o rozměrech 600*600mm. Tyto panely nejen šetří velké množství elektrické energie, ale také skvěle vypadají. Pro montáž byl využit klasický kazetový podhled s viditelným systémem nosných profilů M600.


Chcete vědět více? Zeptejte se nás


Partneři: LEDeye LEDeye Energetický rádce
webdesign: Nextcom& edited by MTM-DEV.cz