O nás

Představení společnosti

Společnost ElektroRádce.cz se sídlem v Pardubicích je obchodní společností poskytující komplexní, kvalitní a přesto dostupné služby v oblasti elektro. Společnost se zaměřuje především na projekci, prodej a pozáruční servis LED svítidel. Hlavní cíl společnosti spočívá v úspoře Vašich peněz, ekonomickém přístupu k Vámi spravovaným budovám, elektrosítím a dalším zařízením. Naše firma je na trhu od samotného počátku užívání LED zdrojů běžnými uživateli. Hlavní náplní firmy je práce s revolučními produkty v oblasti světelné techniky a technologiemi, které souvisejí s přenosem světla v domácnostech, firmách, obcích a městech.

V oblasti obchodní činnosti i v oblasti servisu, montáže a projekce používáme produkty značky LEDeye, které se řadí mezi nejmodernější výrobky v oblasti LED technlogií.


Obchodní činnosti


Služby pro firmy, podnikatele a dmácnosti


Služby pro obce a města

Jak pracujeme?

Nasloucháme potřebám a požadavkům našich klientů. K realizaci každé zakázky přistupujeme striktně individuálně. Snažíme se poznat obor podnikání našeho klienta, jeho aktuální a dlouhodobé potřeby. Vždy usilujeme o dlouhodobé návázání spolupráce s každým s klientem. Chceme rozumět Vašim potřebám a vytvořit řešení přímo na míru. Rychlá komunikace a řešení spolu s dlouhodobými výsledky, to je náš recept na spolupráci. Neděláme polovičatá řešení. Iniciativně přinášíme vlastní nápady a invenci. Inovujeme a integrujeme moderní technologie, standardy i pracovní postupy. Tvoříme originální a inovativní řešení. Vždy se snažíme přijít s novým nápadem. Klient má problém, my navrhneme vždy elegantní a efektivní řešení dle jeho představ a potřeb.


Chcete vědět více? Zeptejte se nás


Partneři: LEDeye LEDeye Energetický rádce
webdesign: Nextcom& edited by MTM-DEV.cz