Domácnosti

Poradenská činnost
Projekční a inženýrská činnost
Montáže, opravy a revize

Projekční a inženýrská činnost

Zřízení odběrného místa

Před zahájením výstavby nového objektu (před vydáním územního rozhodnutí) či rekonstrukcí stávajícího objektu (před vydáním stavebního povolení) je potřeba si zajistit dodávku elektrické energie zřízením odběrného místa.

Hromosvody

Bouřky vzbuzují v některých z nás doslova panickou hrůzu. Další se více než hromů a blesků samotných bojí spíše škody, kterou přírodní živly dokážou napáchat. Abychom předešli možnému nebezpečí, je potřeba myslet na to, čím hrozbě katastrofy můžeme čelit. 
Polohu místa, do kterého blesk zasáhne, nelze předem vypočítat. Svůj cíl si vybírá zcela náhodně. Proto bychom na jeho ničivou sílu měli být připraveni všichni. Rozhodneme-li se tedy chránit své obydlí, jedním z nejzákladnějších prostředků je instalace tak zvané vodivé sítě, jež blesk bezpečně uzemní.

Elektroinstalační rozvody

Realizovat elektroinstalaci bez příslušného projektu, jak tomu mnohdy v praxi bývá, je hazardem. Tímto postupem riskujete, že nejen nesnížíte finanční náklady stavby, ale naopak budou ještě vyšší. S námi se tohoto bát nemusíte. Naše společnost nabízí projekční řešení elektroinstalací.


Chcete vědět více? Zeptejte se nás
Partneři: LEDeye LEDeye Energetický rádce
webdesign: Nextcom& edited by MTM-DEV.cz